У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Украдене щастя"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

ШАНОВНІ ГЛЯДАЧІ!
 
З 6.12.2021 р. для відвідування вистав театру при собі необхідно мати один з документів:
- негативний результат тестування на COVID-19
(зроблений не раніше, ніж за 72 год. до початку заходу)
- сертифікат про отримання однієї дози вакцинації або про проходження повного курсу вакцинації.
 
Іван Франко
Драма на дві дії
Режисер: Ігор Борис, засл. діяч мистецтв України
 
Конфлікт вистави - в одному протистоянні між чисто життєвими установками і законами, які відображають непорушну гармонію Всесвіту. На тлі побуту бойків, які населяють українські Карпати, вимальовуються долі героїв в так званому любовному трикутнику. Автори вистави відсторонилися від соціальної спрямованості п'єси і тим самим наблизили глядачів до душевної катастрофи Анни, її нелюбого чоловіка Миколи і давно закоханого в неї Михайла. Кожен з них бореться за своє людське право на любов. І невблаганний Бог Карпат Мольфар - персонаж, введений в виставу режисером, - жорстоко карає всіх трьох. Майстерно розроблені масові сцени вистави (ритуальні, танцювальні, пісенні) дають уявлення про побут бойків позаминулого століття.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Украдене щастя" відбудеться 11 березня 2022, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+