UKR DANCE CUP. Харків

UKR DANCE CUP. Харків

Про подію

Ukr Dance Cup 2018 - головне танцювальна подія цієї осені!

3 і 4 листопада в Харківському Палаці спорту відбудеться саме неординарне танцювальне видовище України! Ми із задоволенням запрошуємо і Вас стати глядачами та учасниками 4-го Міжнародного фестивалю спортивного бального танцю UkrDanceCup2018!

Вас чекає унікальне барвисте видовище: перетворення спортивної арени в елітний танцювальний хол, чудова бальна музика, яскраві танцювальні костюми, і звичайно ж, безкомпромісне спортивне змагання танцюристів з кількох країн Європи та Америки.

Два дня з ранку до вечора будуть проходити конкурси за різними віковими і рівневим категоріям у європейській та латиноамериканській програмі. Сьогодні конкурси з бальних танців - це дійсно неймовірна краса! Над кожним танцюристів працює ціла команда фахівців, від тренерів до візажистів. І якщо Ви не бачили виконавців бальних танців хоча б кілька років, то повірте, Ви будете вражені змінами як якості виконання, так і дивовижною красою кожної танцювальної пари. Повірте, це по-справжньому захоплююче уявлення!

Купуючи квиток, Ви отримаєте вільний вхід на весь день змагань. Причому Ви можете приходити і йти в будь-який зручний для Вас час. Але звичайно ж, сама цікава програма, змагання найсильніших танцювальних дуетів, буде проходити і в суботу, і в неділю з 19.00.

У Палаці спорту місць на трибунах більш ніж достатньо. При бажанні, можна придбати столик в VIP-зоні прямо біля танцювального паркету.

Для глядачів вечірнього відділення бажаний dresscode.

Приходьте! Буде на що подивитися!

Питання? Відповідь!
+