Інформація щодо обмеження масових заходів!

УФТІ-ТУФТІ

Продаж призупинено
минула подія
До
2 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Беатрікс Поттер

«УФТІ-ТУФТІ»

(музична казка для маленьких леді та джентльменів)

Наш театр першим в Україні знайомить своїх наймолодших глядачів з особистістю і творчістю всесвітньо відомої письменниці Беатрікс Поттер (1866-1943). Ця вишукана англійка найбільше на світі любила тварин, яких відчувала і розуміла, з якими дружила і про яких писала добрі світлі історії. Одна з таких - про дівчинку Люсі, яка весь час втрачала свої хусточки, і їжачиху-пралю УФТІ-туфта, яка допомагала їй в пошуках - лягла в основу нашої вистави.

Постановники в казково-ігровій формі відтворюють на сцені колорит і атмосферу англійської ферми. А допомагають їм у цьому міні-оркестр, який наживо акомпанує пригод героїв, справжні звірята, які стали повноцінними учасниками акторського ансамблю «УФТІ-туфта», і тонкий гумор, який неодмінно оцінить старше покоління глядачів.

Драматург - Наталя Сікачина,
Режисер - Олександр Ковшун,
Художник - Олександр Абманов,
Композитор - Геннадій Фролов,
Балетмейстер - Олена Приступ.

Вистава російською мовою

Для дошкільного віку

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

УФТІ-ТУФТІ відбудеться 2 березня 2019, 14:00, субота в Харківський театр для дітей та юнацтва (ТЮГ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+