Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Действо «ИИСУС»

1 жовтня 2017, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль "Иисус" в рамках Международного Театрального Фестиваля tX-fest.
Днепропетровский театр Оперы и Балета.

ХНАТОБ
1 октября, 19:00
Цена: 50-180 грн.

Анонс:

Либретто, постановка, хореография — заслуженный артист Украины Олег Николаев
Дирижер-постановщик — заслуженных деятель искусств Украины Юрий Пороховник
Хормейстер — заслуженных деятель искусств Украины Валентин Пучков-Сорочинский
Сценография и костюмы — Дарья Белая

Действо в 2-х актах по мотивам евангельских сказаний на музыку Дж. Дебни при участии оркестра, балета, хора, солистов. Продолжительность — 1 час 30 мин. Сюжет, который известен всем, пересказан языком музыки и танца.

Это спектакль, в основу которого легла история вселенского масштаба, перевернувшая сознание многих людей, тревожащая разум и душу и призванная указать заблудшему человечеству путь к спасению. Это Евангелие, история Иисуса Христа, Сына Человеческого, который жил среди людей, проповедовал и совершал чудеса и принял мученическую смерть, чтобы воскреснуть для вечной жизни.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Действо «ИИСУС» відбудеться 1 жовтня 2017, 19:00, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+