Турнир по боксу среди любителей «Белые воротнички» в ринге»

9 червня 2017, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спортивный клуб Сергея Федченко приглашает на вечер бокса «Белые воротнички» в ринге». Участники турнира  - непрофессиональные боксеры, люди с активной жизненной установкой.

Кто они - «Белые Воротнички»? Это молодые люди, которые проводят большую часть дня в офисе, а после этого, преодолевая многочисленные соблазны и собственную лень, приходят в зал и усердно тренируются, развивая свои тело, дух и волю к победе. «Бокс белых воротничков» - это экстремальный вид спорта, действующий по правилам всемирной боксерской организации IWCBA.

Программа вечера:

  - поединки представителей «белых воротничков» из Киева, Харькова, Черновцов;

 - бой  профессиональных боксеров;

 - лотерея (каждый билет участвует в розыгрыше ценных подарков) Главный подарок- путешествие в Европу;

 - конкурсы и др.

Специальные гости: известные  спортсмены, лидеры общественного мнения, меценаты и журналисты.

Место проведения турнира: Алексеевский Лугопарк, Пер. Буковый 3, «Arizona club»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Турнир по боксу среди любителей «Белые воротнички» в ринге» відбудеться 9 червня 2017, 18:00, п’ятниця в Клуб "Arizona Beach Club". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+