ЦеШо

4 квітня, 20:00, четвер
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

ЦеШо розпочинають тур Україною
 
Їхня композиція Hate здійняла справжній фурор на сцені та зібрала чимало схвальних відгуків від журі та високий бал від глядачів. Найбільш обговорювані учасники Нацвідбору на Євробачення-2019 – соціальне кабаре ЦеШо вирушають у тур Україною. 
 
“Я відчула, що на сцені знаходяться люди, які точно прийшли з месседжем. Вони розуміють про що вони співають. Важливо те, що вони хочуть сказати. Мурахи пішли відразу, коли я почула Hate”, – Джамала.
 
ЦеШо – ще один музично-театральний проект Влада Троїцького. Засновника ЦСМ “Дах” та гуртів DakhaBrakha і Dakh Daughters. Це соціальний рейв, дзеркало сучасного дня, голос молодої України, банда культурних камікадзе або хор світлого майбутнього. В їхній творчості більше питань, ніж відповідей. Своїми перфомансами вони змушують замислитись над актуальними проблемами сучасності.
 
П'ятеро акторів через поєднання музики та театру гостро та сочно досліджують хто ми, де та як живемо. Говорять про виклики сучасної людини, про світ, який нас оточує, який ми щодня зустрічаємо, коли взуваємось і виходимо за двері. 
 
Разом з ними на сцені – їх зменшені копії, п'ятеро ляльок у таких же комбінезонах та кольорових шапках. Симулякри їх власних "я", в той же час – і узагальнений образ сучасних людей, і проекція наступного покоління. В руках музикантів – віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон та перкусії. Зі сцени буде показано 15 композицій, сплетених в авторську послідовність з переходами-переливами між ними.
 
Розклад туру:
22 березня – Київ, клуб Atlas
30 березня – Львів, клуб Picasso
4 квітня – Харків, арт-клуб “Корова”
12 квітня – Дніпро, Music Hall Poplavok
20 квітня – Одеса, Stalkanat Art Cluster

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЦеШо відбудеться 4 квітня, 20:00, четвер в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

12 квітня, 19:00
Дніпро Poplavok Music Hall ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 237
Питання? Відповідь!
+