У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Цілюща сила музики

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

3 грудня у залі будинку Алчевських відбудеться концерт “Цілюща сила музики” від Молодіжного академічного симфонічного оркестру “Слобожанський”.
 
На деяких музичних інструментах епохи Ренесансу можна побачити напис “Музика лікує душу та тіло”. І це дійсно так. Музика заспокоює, розслабляє, захоплює, бадьорить, викликає посмішку, або сльози очищення.
Весь цей спектр емоцій подарує глядачам концерт “Цілюща сила музики”, який складатиметься з творів Віденських класиків. А розпочнеться виступ оркестру романтичною композицією італійського майстра опери Джузеппе Верді.
 
У ПРОГРАМІ:
I відділення
Дж. Верді, Увертюра до опери "Травіата" 
В. А. Моцарт,  Концерт для валторни з оркестром №3 мі-бемоль мажор
(соліст – Євгеній Савенко) 
 
ІІ відділення
Л. Бетховен, Увертюра до балету "Творіння Прометея"
Л. Бетховен, Симфонія  №1
 
Диригент – Віталій Ляшко
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Цілюща сила музики відбудеться 3 грудня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.