Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Трубадур (опера)

29 вересня 2020, 18:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
03:00
З антрактом
Італійською мовою

Про подію

Опера на 4 дії
Сюжет опери «Трубадур» запозичено з п'єси іспанського автора А.Г. Гутьєрреса,  типової романтичної драми із заплутаною інтригою та кривавою розв'язкою, із двобоями, помстою, отрутою та фатальними таємницями. Подібний твір привабив Дж. Верді яскравістю фарб, гостротою сценічних ситуацій, кипінням пристрастей. Втілені в п'єсі душевна стійкість, героїка боротьби із силами пригноблення дуже хвилювали співвітчизників композитора – сучасників визвольного руху, котрий вирував в Італії XIX століття
 
Подейкують, що в одному з міланських кафе вже понад сто років зберігається пляшка вина. Вона призначена тому з відвідувачів, хто коротко і ясно зможе переказати зміст «Трубадура». Опера ця користується величезною популярністю, а от вино й досі ніхто не заробив… Проте недоліки лібрето повністю надолужує музика Дж. Верді – мужня, пристрасна, сповнена волелюбних ідей. Вона багата на гарні мелодії,   багато з яких стали широко відомими та улюбленими в усьому світі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Трубадур (опера) відбудеться 29 вересня 2020, 18:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.