У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Trio Mezzo. Grande Amore. Світові хіти про кохання.

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Валерія Господинько, Юлія Пересада, Олександра Кузьміна.
 
В концерті беруть участь:
Заслужений артист України Василь Дмитренко (скрипка), Станіслав Калінін (орган), Євгенія Присяжна (фортепіано), Ігор Чичканов/ (фортепіано), Анна та Сергій Тихонравови (гітара), Дмитро Жаріков (баян)
 
Пісні Е. Морріконе, Дж. Фонтана, Ф. Бочча, В. Меладзе, А. Бабаджаняна, Л. Томпсона, Ф. Уайлдхорна, Э. Граньяньєлло, С. Шварца та ін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Trio Mezzo. Grande Amore. Світові хіти про кохання. відбудеться 16 грудня 2021, 18:30, четвер в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.