У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Тренінг «Як все встигнути за 48 годин на добу» тренінговий центр Sofine

22 грудня 2018, 09:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ми не все можемо контролювати в нашому житті. Але деякі дуже бажані зміни не відбуваються лише тому, що ми, можливо, неправильно йдемо до їх досягнення. Або не наважимося, або лінуємося, або боїмося. І виходить, що щось важливе в цьому житті відкладається роками. Може бути, рутинні дії «пожирають» наші ресурси, змушуючи нас крутитися в постійному «дні бабака». Немає времни і сил на своє здоров'я, близьких, подорожі ...

Багато хто думає, що таймменеджмент це про те, як багато робити в житті. Це не так - це про те, як робити те, що по-справжньому важливо для нас. На тренінгу опрацьовуються технології постановки, планування і контролю досягнення цілей. Ми випробуємо різні методи і інструменти, щоб підібрати ті з них, які підійдуть саме Вам.

За форматом цей тренінг максимально практичний В результаті тренінгу у вас буде план по досягненню важливих для Вас завдань і чітке розуміння, які дії робити для їх втілення. Також ви познайомитеся з різними методами та інструментами опрацювання та досягнення цілей, що допоможе знайти саме ті, які підходять для Вас.

Для кого цей тренінг буде корисним? Для тих, хто усвідомлює, що ще не все досяг, і є до чого прагнути. Для тих, хто цінує свій час і хоче кардинально підвищити ефективність своїх повсякденних дій.

Тренер: Віталій Худяков
Дата: 22 грудня (субота)
Час: 9:00 - 16:30
Місце: Тренінговий центр «SоFinе», вул. Плеханівська, 126, 3 поверх, оф.
326, бізнес-центр «Естет», метро Завод імені Малишева
Вартість: 2200 грн
Ви зарядитесь Енергією на цілий рік.
Кожен створить свій рік своєї мрії на чарівному А1 магічному аркуші.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Тренінг «Як все встигнути за 48 годин на добу» тренінговий центр Sofine відбудеться 22 грудня 2018, 09:00, субота в Тренінговий центр SoFine. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.