Театр "Людивнас". "Траєкторія довіри"

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:40
Без антракту
Бронь На касу
24
години
9+
Російською мовою

Про подію

Театр "Людивнас" - молодий театр без скоринки, але з душею, підготував ПРЕМ'ЄРУ. Цього разу це буде пригодницька драма "Траєкторія довіри"! Любите "Алісу в країні чудес" і "день бабака"? Приходьте подивитися на нестандартний театр! Все частіше люди один одного не чують, кожен говорить, бачить, помічає своє. Через пластику і абсурд ми покажемо життя з іншого боку. Вистава про довіру, командність і гранях, які іноді занадто невидимі.
 
Як ти реагуєш на світ, так і він реагує на тебе, все в твоїй голові і твій стан безпосередньо залежить від твоїх думок. Життя належить тобі і знайти шлях до себе дуже важливо, іноді ми зустрічаємо людей-помічників, вони нам допомагають вибратися і дійти до мети, головне зрозуміти чого ми все таки хочемо, насправді.
 
Драматург - Лідія Сухла
Режисер - Анастасія Євсюкова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Людивнас". "Траєкторія довіри" відбудеться 22 червня 2019, 19:00, субота в Муніципальний центр культурних ініціатив (ПК Зв'язку). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+