Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Людівнас". "Траєкторія довіри"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 31 ЖОВТНЯ 2020 19:00 НА 27 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Прем'єра вистави в молодому театрі "Людивнас" !!!
 
Цього разу це буде авторська пригодницька драма "Траєкторія довіри"! Любить "Алісу в країні чудес" і "День байбака"? Приходьте подивитись на незвичайний театр! Все частіше люди один одного не чують, кожен говорить, бачить, зауважує своє. Через пластику і абсурд ми покажемо життя з іншого боку. Вистава про довіру, і грані, які іноді занадто невидимі.
 
Як ти реагуєш на світ, так і він реагує на тебе, все в твоїй голові і твій стан безпосередньо залежить від твоїх думок. Життя належить тобі та знайти шлях до себе дуже важливо, іноді ми зустрічаємо людей-провідників, вони нам допомагають дійти до мети, головне зрозуміти чого ми все таки хочемо, насправді.
 
Режисер - Анастасія Євсюкова
 
П.с. всі місця в залі розташовані на відстані один від одного, як передбачає карантин

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Людівнас". "Траєкторія довіри" відбудеться 27 листопада 2020, 19:00, п’ятниця в Муніципальний центр культурних ініціатив (ПК Зв'язку). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+