Тональные КОДЫ: D-moll

13 листопада 2019, 20:30, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

13 листопада 2019 р.,  20:30, Камерна Сцена Схід ОПЕРА 
 
Анна Сагалова ( фортепіано) та Ігор Чернявський ( скрипка) у спільному проекті Схід ОПЕРА та «Академус» 
 
ТОНАЛЬНІ КОДИ: D-moll
 
Відомо, що новацією може стати не лише щось нечувано нове, а й вже відоме, але розглянуте під оригінальним кутом зору. Новий спільний проект CXIД ОПЕРА та Громадської організації  Виконавці академічної музики «Академус» фокусує увагу на такій загадковій складовій твору, як тональність. Хоча ми не завжди усвідомлюємо її вплив, саме вона визначає настрій, стан, характер твору. Тональність часто має символічне значення та вказує на конкретні образи з міфології, релігії чи просто людських почуттів.   
 І хоча відчуття тональності композиторами змінюється в різних сторіччях,  символіка тональності може зберігатися багатьма  поколіннями творців. Концерт пройде в тональності ре-мінор, одній з самих багатогранних  в класичній музиці.  В різних епохах вона символізувала глибоку скорботу, містицизм, невпинність руху та вишукану простоту. Окрім того, саме до ре-мінору зверталися композитори після тяжких втрат, виражаючи найсокровенніші почуття…
Тональні коди починаються з Ре-мінору. Далі буде…
В концерті беруть участь  Анна  Сагалова ( фортепіано) та Ігор Чернявський ( скрипка).
 
Анна Сагалова (фортепіано) – одна з найяскравіших  молодих виконавиць України, постійно гастролює як в Україні, так  ї за її межами; лауреат  міжнародних конкурсів в Україні, Німеччині, Італії, Болгарії, Канаді.  
Анна є  арт-директором Міжнародного конкурсу музичного мистецтва «Харківські асамблеї» (один з трьох конкурсів в Україні, який входить до Європейської асоціації міжнародних музичних конкурсів - EMCY), член журі у відомому міжнародному конкурсі імені В.Крайнєва. Також вона постійно  надає майстер-класи в Україні, Іспанії, Великобританії. В числі її студентів та випускників є лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, концерти її класу проходять у Харкові, Хмельницькому, Сєвєродонецьку, Полтаві, Сумах. Веде активну громадську та просвітницьку діяльність.
 
Ігор Чернявський – дипломант міжнародного конкурсу «Золота осінь» (Італія), володар перших премій міжнародного конкурсу імені Прокоф'єва в номінаціях «камерний ансамбль» і «квартет». Викладач Харківської консерваторії. Соліст Харківської обласної філармонії.
Провідником на цьому огляді ре-мінору стане музикознавець Олександр Лисичка. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Тональные КОДЫ: D-moll відбудеться 13 листопада 2019, 20:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+