Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

TOMMY CASH

Продаж припинено
минула подія

Про подію

TOMMY CASH
24 березня, Арт-завод Механіка, 19:00
Презентація нового альбому ‘¥€$’
 
Tommy Cash представить новий альбом в трьох містах України!
 
Його дуже люблять в нашій країні. Йому завжди мало нас, а нам - його. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від своїх пісень. Незворушний і ексцентричний. "Темний лорд власних постмодерністських міфів" за версією британського журналу Q Magazine.
Tommy Cash знову в Україні. На цей раз в трьох містах - Львові, Києві та Харкові. І не просто так, а з новим альбомом YES, який вийшов 30 листопада.
 
Ви хочете знати, де можна "підняти" трохи Cash? Відповідаємо. Харків - 24 березня, арт-завод "Механіка".
 
Цей рік дійсно вдало складається для Tommy Cash. Спочатку два надуспішні сингли - Pussy Money Weed і Little Molly, які на двох на YouTube зібрали більше 10 мільйонів переглядів. Потім дружба з британською зіркою Charlie XCX, яка віддала йому гостьовий куплет на одному з треків нового альбому Pop2. Французький журнал про моду Antidote помістив репера на обкладинку нового випуску. Авторитетний журнал Dazed вніс Tommy на 8 місце списку 100 найголовніших артистів 2018 року.
 
"Сash використовує свою творчість в правильному руслі. Позбавляє людей від дурних упереджень. Показує, наскільки важливо людству бути сексуально вільними і любити себе", - пише Dazed.
 
YES підводить підсумки року для артиста і є своєрідною вишенькою на торті Tommy. Доречі, новий реліз також можна представити у вигляді торта - багатошаровий, із впливом культури рейву і транс-музики, а також разом з купоюзапрошених гостей. Cash більше не стьобний хлопчик, який знімає кліпи заради втіхи. Це серйозний артист, який робить актуальний для індустрії продукт, але з власним баченням - дивним, шокуючим, але яке викликає непідробний інтерес. Все як годиться в сучасному мистецтві.
 
І з майбутніми планами у Tommy Cash все схвачено - концерт на 10 тисяч осіб в рідному Талліні 29 грудня, а потім Україна, якій завжди мало духовного "кеша".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

TOMMY CASH відбудеться 24 березня 2019, 19:00, неділя в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+