У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

To the rhythm of flamenco

16 квітня 2022, 19:00, субота
Тривалість
01:30
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 4 ЛИСТОПАДА 2021 19:00 НА 16 КВІТНЯ 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
 
 
Шоу "To the rhythm of flamenko" — це перше в Європі танцювально-музичне шоу в стилі Модерн Фламенко. Колектив професійних танцюристів і музикантів "LeGrandshow" вже підкорив концертні зали Європи і Азії. Блискуча хореографія, грандіозне світлове шоу, сучасні технічні рішення передають дух сучасного Фламенко. «To the rhythm of flamenco» —це історія кохання, пристрасті, розчарування, вибору, внутрішніх переживань і сумнівів, передана через пластику танцюристів і віртуозність музикантів.
 
"Жива" гітара, перкусія, скрипка, грація рухів, експресія артистів перенесуть вас в самобутній світ Фламенко. Провідний соліст — Пепе Флорес. Один з найвідоміших артистів національної сцени мистецтва «flamenco». Серед його нагород:
 
  • Національний приз за танець Алегріас «Laper lade Cadiz»
  • Переможець хореографічного конкурсу у Мадриді, театр Альбеніс
  • Приз за краще шоу «Nues tros Findes»
     
Присвятивши своє життя танцю Пепе Флорес стає переможцем телевізійної програми «Gran Hermano», яка була представлена відомою іспанською ведучою Мерседес Міла. Саме ця подія стала знаковою у кар’єрі танцюриста та принесла йому шалену популярність. Протягом 4-х років Пепе Флорес співпрацює з такими проєктами як: «La Rosa», La Gaviota, Flamenko Al Granoта «To the rhythm off lamenco». Завдяки своїм мільйонним шанувальникам артист продовжує вивчати та працювати над мистецтвом танцю, де отримані враження від побаченого дивують та наповнюють серця глядачів. 
 
Режисер, хореограф-постановник шоу —Павло Івлюшкін.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

To the rhythm of flamenco відбудеться 16 квітня 2022, 19:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.