Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

СТЕНДАП ШОУ

11 грудня 2021, 19:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Скучили за гарним якісним гумором?

Чи не знаєте куди б сходити в Харкові в п'ятницю 3 грудня?

Поспішайте на Stand Up шоу у арт-кафе Ван Гог! На вас чекають найкращі стендап коміки міста Харкова зі своїми гострими жартами. Це супер вечір супер п'ятниці 3 грудня. Стендап у Харкові існує вже більше восьми років і якщо ви жодного разу не були, то саме час прийти та познайомитись. Ну, а якщо приходили, то настав час прийти ще раз.

Поспішайте кількість квитків обмежена!

Вулиця Маршала Бажанова 28

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

СТЕНДАП ШОУ відбудеться 11 грудня 2021, 19:30, субота в Арт-кафе "Ван Гог". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+