Інформація щодо обмеження масових заходів!

Теорія Великого Баха. Органне шоу.

16 липня 2020, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

«Теорія Великого Баха» - органне шоу у Харківському планетарії! Найбільший семплований орган в Україні налічує 120 регістрів (інструментів), що еквівалентно акустичному органу на 12000 труб. Тільки на органних шоу в Планетарії є можливість відчути масштаб і акустику цього унікального інструменту. Концерт супроводжується демонстрацією проекцій на одному з найбільших куполів України.
 
«Теорія Великого Баха» - це ретроспектива музичних епох від 17 століття до наших днів. Саме спадщина Йоганна Себастьяна Баха безпрецедентно вплинуло на розвиток всієї музики старого і нового світу.
 
Якщо, відповідно до теорії великого вибуху, народилася Всесвіт, то з народженням Баха - народилася нова музична культура людства.
 
У зв’язку з поширенням короновірусу COVID-19 ми вжили всіх можливих заходів задля убезпечення Вашого здоров’я!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Теорія Великого Баха. Органне шоу. відбудеться 16 липня 2020, 19:00, четвер в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+