Театр «Время Ч». спектакль «Вечность»

1 березня 2019, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Вечность" – нескінченна комічна містерія
 
Чоловік приходить у Вічність, а там його не чекали. Уявляєте? Його, такого впевненого у своїх талантах і перевагах!
На шляху йому зустрічаються дивні та неоднозначні персонажі - Небуття і Продюсер, з якими краще дружити, ніж не дружити. Так що ж вибере наш герой, як вчинить? По совісті або як підкаже... почуття гумору?
 
Вiдгуки наших глядачiв:
 
Елена Зеленина,
Множество искрометных режиссерских находок, изящная игра и легкая буффонада. Настоящий молодежный театр, который не боится, смеясь, искать ответы на вечные философские вопросы...
 
Анна Жван-Жванская
Ребят я всем рекомендую посетить Спектакль «Вечность»! Так вышло, что у меня большая семья и скажу честно и от Души понравилось всем трём поколениям нашей семьи, и смешно и грустно ... не хочу раскрывать тайну и сюжет , просто сходите и даю гарантию Вам найдётся о чем поразмыслить ещё в ближайшие часы и дни после спектакля и обсудить эти темы с Друзьями. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «Время Ч». спектакль «Вечность» відбудеться 1 березня 2019, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+