Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "Время Ч" «Тест на совместимость»

17 вересня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Тест на совместимость» - нескінченна комедія

Людина приходить у Вічність, а там його не чекали. Уявляєте? Його, такого впевненого в своїх талантах і достоїнствах!
На шляху йому зустрічаються дивні і неоднозначні персонажі - Небуття і Продюсер, з якими краще дружити, ніж не дружити. Так який же результат тесту на сумісність і як надійде наш герой? Щиро або як підкаже ... почуття гумору?
 
Відгуки наших глядачів:
 
Олена Зеленіна, 24.09
Безліч іскрометних режисерських знахідок, витончена гра і легка буфонада. Справжній молодіжний театр, який не боїться, сміючись, шукати відповіді на вічні філософські питання ...
Анна Жван-Жванський, 24.09
Хлопців я всім рекомендую відвідати цей спектакль! Так вийшло, що у мене велика сім'я і скажу чесно і від Душі сподобалося всім трьом поколінням нашої сім'ї, і смішно і сумно ... не хочу розкривати таємницю і сюжет, просто сходіть і даю гарантію Вам знайдеться про що подумати ще в найближчі години і дні після вистави і обговорити ці теми з Друзями.
 
Режисер - Жанна Богусевич
Сценографія та костюми - Єкатерина Колесниченко
 
В ролях:
Людина - Володимир Мельник (Юрій Ніколаєнко)
Вічність №1 - Вероніка Шелудякова
Вічність №2 - Кирило Галушка
Небуття - Наталія Іванська
Продюсер - Данило Кузнєцов
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Время Ч" «Тест на совместимость» відбудеться 17 вересня 2019, 19:00, вівторок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+