Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "Время Ч" «МОРГ №5»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Морг №5» - мистическая комедия по мотивам пьесы Неды Нежданы «Тот, кто откроет дверь»
Перед выбором оказались две молодые женщины, оказавшиеся в странном помещении, в котором двери закрыты, часы остановились, телефон не работает.
И вдруг, зазвонил.
И вот тут то, всё и начнётся!
У актрис - напряженное действие и затягивающая интрига, странный юмор и тонкая игра, а также фарс, сумасшедший ритм и разнополярные эмоции.
У героинь - смех и слезы, мистика и реальность, неприязнь и дружба - все смешается в этом странном и загадочном месте - морге № 5.
Им придётся пройти множество испытаний: пережить атомную войну, побывать в психушке, поучаствовать в политическом перевороте и всё это не выходя из комнаты!
Так что это, реалистичная фантасмагория или фантасмагорическая реальность?
Попробуем разобраться вместе…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Время Ч" «МОРГ №5» відбудеться 25 червня 2017, 19:00, неділя в КЗК "Харківський муніципальний культурний центр". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+