Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр теней «Fireflies»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

После триумфальных гастролей в Германии, Греции, Китае, Испании, Чехии, Италии, Польше и Турции, театр  теней «Fireflies» возвращается в Украину!!!  С новой программой!!!
 
17 октября на сцене театра Шевченко состоится премьера нового уникального и невероятного шоу для всей семьи «Shadow  Hollywood»!!! Не пропустите!!! 
 
«Shadow Hollywood» - это захватывающее путешествие в мир теней великой киноиндустрии Голливуда. В программе , самые яркие моменты из известнейших кинолент в теневой интерпретации Fireflies! 
 
Театр теней Fireflies с программой «Shadow Hollywood» - уникальное шоу стирающее грани реальности и наполняющее пространство магией и фантастически безграничной атмосферой добра и земной любви !

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр теней «Fireflies» відбудеться 17 жовтня 2016, 19:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+