Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр "SaXaLin UA" Селінджер. "Над прірвою у житі"

20 листопада 2020, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 37 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 240 грн
Тривалість
01:30
Без антракту
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 23 ЖОВТНЯ 2020 19:00 НА 20 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Для бажаючих повернути кошти. Повернення квитків до 31.10

Роман Джерома Селінджера

Інсценування - Євгенія Сафонова

Актори - Заслужений артист України Плотніков Юрій Вікторович, Гуріна Світлана Іванівна, Біла Катерина, Бєлова Євгенія, Кудрявцева Олена, Миронов Костянтин, Соколовська Яна, Соловйов Олексій, Частников Володимир

Постановка - Сафонова Євгена

Вбивця Джона Леннона, Марк Чепмен, після п'яти пострілів в кумира, в очікуванні поліції, сівши під вуличний ліхтар, став читати роман «Над прірвою в житі»

Чепмен заявив в поліції, що зашифрований наказ убити Леннона він знайшов на сторінках книги. Книга була заборонена в декількох країнах, і деяких штатах США за чорний гумор і вживання лайливої лексики.

ЧИТАВ ТИ ЧИ НІ, МИ ДУМАЄМО ТИ ПОВИНЕН ПРИЙТИ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "SaXaLin UA" Селінджер. "Над прірвою у житі" відбудеться 20 листопада 2020, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.