Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр "Новая Сцена". Орнитология

1 листопада 2014, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Вы когда-нибудь слышали о «Дне петуха»?! А может быть праздновали «День зяблика»?! Нет?.. Тогда вам необходимо заглянуть в необычную квартиру орнитолога Лёнечки и его сестры Татьяны Зябких для которых полёты, брачные игры, переодевания в курицу и подглядывания – традиционные атрибуты дня. Взявшись расправить крылья своему знакомому доктору Савве Любезному, эти двое готовы прибегнуть ко всем тайнам Орнитологии: взлетать на подоконник, разыгрывать ритуал бракосочетания, кукарекать… А вы когда-нибудь подглядывали за подобной историей?!..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Новая Сцена". Орнитология відбудеться 1 листопада 2014, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+