У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Нефть". Храм: (не)насильницький діалог в театрі

6 березня 2022, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Храм»: (не)насильницький діалог в театрі — перформативно-документальна вистава, що розсекречує «таїнство театрального закулісся». 
 
Перед вами розкриються правдиві історії з життя харківських театральних діячів та діячок. Ця вистава — спроба відрефлексувати травми попередніх кількох поколінь, усвідомити, який вплив на нас мала радянська політика з її цензурою, репресіями, Голодомором, як вплинула на психіку Друга Світова Війна, і що ми можемо зробити з цим досвідом.
 
Ми прагнемо запустити процес подолання тиші навколо незручних тем. Бажаємо підтримати процес боротьби із культурою мовчання, знайти шляхи подолання страху, методи роботи з маніпуляціями та уникнути вигорання в нашій професії.
 
В основі сценарію - анонімні історії реальних театральних діячів та діячок. Ми взяли інтерв'ю майже у 30 людей, що займають різні посади — акторів/-ок, режисерів/-ок, викладачів/-ок, представників/-ць та різних театральних цехів.
 
У виставі беруть участь 4 актриси та 2 актори, наймолодшій — 18 років, найстаршому — 73 роки. Таким чином ми змогли охопити проблеми радянських та пострадянських часів і побачити, як змінювався театр і люди в ньому останні 50 років.
 
На вас чекає відверта розмова між акторами, цікаві факти про театр, роздуми акторів/-ок не тільки у словесному форматі, а й виражені тілесними рухами, шалена авангардна електронна музика від Nick Acorne і круті костюми від Detonate Clothing.
 
Режисерка:
Ніна Хижна
 
Cпівавтори/-ки та актори/-ки
Ніна Батовська
Дар'я Богдан
Микола Мох
Софія Оніщенко
Тетяна Тумасянц
Денис Чмельов
 
Композитор:
Nick Acorne
 
Художниця з костюмів:
Ольга Данилова (DTN8)
 
Художниця з гриму: Валерія Кузьменко
 
Художник зі світла:
Олександр Чиж
 
Звукорежисер:
Антон Бегменко
 
Моушн-дизайнерка:
Олена Джуріна
 
Сценограф:
Тимофій Ірклієнко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Нефть". Храм: (не)насильницький діалог в театрі відбудеться 6 березня 2022, 19:00, неділя в Театр «Нефть». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+