У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Ланжеронъ". "Лист Богу"

8 березня 2022, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Лист Богу"
 
трагікомедія
за однойменним оповіданням
АНАТОЛІЯ КРИМУ.
З циклу «Оповідання про єврейське щастя»
 
Лемарес - Заслужений артист України Віталій Бондарєв
Капітан Побійна - Юрій Лавров
Сценографія - Студенти 4 курсу Харківського художнього училища
Режисер - Галина Панібратець
******
«Що таке єврейське щастя знають все і в той же час не знає ніхто, навіть самі шукачі цього самого щастя. Тому не поспішайте ні плакати, ні сміятися. Не поспішайте і висновки передчасно робити. Ви просто вирушайте слідом за героями і пройдіть весь шлях до цього самого щастя.
І ви тоді переконайтеся, що ніяке воно не єврейське, хоча і написано з неповторним гумором і колоритом, на який здатний тільки дуже талановитий автор Анатолій Ісаакович Крим. »
 
«Лист Богу» - це зворушлива історія про долі людські. Про любов, про милосердя, про віру в те, що кожна людина гідна щастя!
«... Що ж робить людина, коли життя припирає його до кам'яної стіни так щільно, що дихати стає не під силу? Правильно, він кличе на допомогу. І кого може покликати на допомогу людина, у якого на всій землі не залишилося жодного близької людини? Правильно.
Він кличе на допомогу Бога ... »
 
Прем'єра відбулася в 2015 р. Цей спектакль побачили глядачі на сценічних майданчиках в
м.Ганновер (Німеччина),
м.Кишинів (Молдова),
м.Херсон (Україна),
г.Ювяскюля (Фінляндія), Поті (Грузія) а так само в Одесі і в Харкові (Україна). На Міжнародному фестивалі «Мельпомена Таврії» спектакль «Лист Богу» визнаний експертною радою як - «Краща вистава камерної сцени» (Україна, м.Херсон, 2017р.).
Вистава не має вікових обмежень.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Ланжеронъ". "Лист Богу" відбудеться 8 березня 2022, 19:00, вівторок в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.