У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Ляльок. "Таинственный Гиппопотам"

20 жовтня 2019, 13:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку

Ви помічали, як легко і просто діти підходять один до одного і пропонують: «Давай дружити»? І буває, що виходить – надовго і всерйоз. Але буває і навпаки...Наш спектакль повинен допомогти дитині розібратися в тому, що таке дружба і яка вона – «справжня»! Для цього ми вирушимо далеко-далеко, в саму гущавину джунглів, де причаїлася чудова країна Мираликундия, не зазначена на географічних картах.У цій країні живе левеня Льова, який одного разу вранці раптом задумався над тим, що таке справжній друг і де його знайти. З цього питання почалися його захоплюючі подорожі і забавні пригоди в заростях джунглів, куди він відправився разом з бегемотиком Борей на пошуки гіпопотама. Чому саме гіпопотама? Про це ви дізнаєтесь, прийшовши на виставу: дітвору чекають барвисті динамічні декорації і яскравий світ лялькових героїв, серед яких Кролик, Жираф, Крокодил і навіть Лінивець!


Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Таинственный Гиппопотам" відбудеться 20 жовтня 2019, 13:00, неділя в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.