Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Театр Ляльок. "Кицькін дім"

27 лютого 2022, 11:00, неділя
У продажу залишилось 37 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 100 грн
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку

Яскраві декорації, феєричні ляльки, оригінальна музика, захоплюючий сюжет в новому втіленні на нашій сцені! Вистава за знаменитою казкою Самуїла Маршака, написаною у віршах, на якій виросло вже не одне покоління.
 
Одного разу, в благополучний будинок розпещеної тітки Кішки, яка завжди вважала себе вище бідності і з презирством ставилася до тих, хто потребував допомоги, прийшла біда. Сталася жахлива пожежа. Ось тоді-то і відбулася перевірка всіх оточували її друзів, яких вона так цінувала і любила, хто з них готовий дійсно прийти до неї на допомогу. Забезпечені і не раз гостювали у неї Свиня, Козел з Козою, Півень з Куркою, чи бідні, не раз голодували Кошенята, яким Кішка відмовила колись нічлігу?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Кицькін дім" відбудеться 27 лютого 2022, 11:00, неділя в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+