Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Ляльок. "Казанова"

3 грудня 2020, 18:00, четвер
У продажу залишилось 26 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 150 грн
Бронь На касу
24
години
14+

Про подію

Улюбленець жінок, пристрасний шанувальник, умілий коханець, чоловік-свято, який запаморочив швидкоплинними пригодами голову сотням жінок. Ім'я його стало прозивним в століттях. Але зараз, далеко від батьківщини, в в'язкомих кімнатних сутінках древнього замку, старий, самотній, осміяний Казанова перебуває один на один зі своїми спогадами, що миготять за вікном. Він, що умів наповнити дівочі серця легкими заворушеннями і трепетної закоханістю, занурений в думки. Чи була в його житті хоч крапелька справжнього кохання, яке обпалює своєю щирістю і принадна істинної глибиною? Десь там, у вихорі, які переховуються за венеціанськими карнавальними масками, приємних спогадів про невигадливих перемоги, в незрозумілому і золотистому відблиску Місяця, вислизає відкрите обличчя тієї, в чиїх пальчиках грає ключ від серця Казанови.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Казанова" відбудеться 3 грудня 2020, 18:00, четвер в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.