Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Ляльок. "Гамлет"

26 листопада 2021, 18:00, п’ятниця
У продажу залишилось 12 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 180 грн
Тривалість
03:00
Бронь На касу
72
години
14+

Про подію

Залізний, жорсткий вік, що зловив всіх в пастку ... змішалося все - хто правий, хто винен, що істинно, що хибно. Продувається всіма вітрами острівець в нескінченному космосі-зламана людська душа болісно намагається намацати вірний напрямок. Ви вважаєте, що справедливості немає? А кажуть, що в цьому світі завелася совість! І "жити за совістю", напевно, означає жити якось по-іншому, за законами любові, а не ненависті?
 
Але в світі дзеркал і відображень все так хитко. Шлях пошуку правди і світла виявляється дорогою, що веде в пекло, тяжкою дорогою прозрінь і втрат. Адже пекло і рай-реальні простори, щохвилини нами ж і створювані. І як не намагаєшся зцілити цей розпадається світ, щойно збудовані тендітні зв'язки знову змітає вітер-лютий вітер невідворотних змін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Гамлет" відбудеться 26 листопада 2021, 18:00, п’ятниця в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Джамала виступить з концертом-презентацією альбомів - «МИ» і «5:45»