У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Ляльок. "Чортов млин"

5 червня 2021, 18:00, субота
онлайн продаж припинено
запитуйте квитки в касах міста і театру
минула подія

Про подію

Лірико-драматична казка для дорослих, за мотивами твору чеського письменника Я. Дрди «Гра з дияволом». П'єса написана І. Штоком. Відставний солдат Мартін Кабат вирішив довести чортів на покинутом млині, щоб використовувати його за призначенням. В результаті цієї затії, йому доведеться відправитися в пекло заради порятунку двох легковажних дівчат – принцеси Дишперанды і її служниці Качи, які наївно довірилися магічного чотру-перевертню і ні за що продали свої душі. Ця постановка не сходить з підмостків вже більше 50 років! Для лялькової вистави такий вік-унікальний рекорд.Саме з постановки «Чортового млина»І. Штока, відкрилася в нашому театрі традиція існування вечірнього репертуару, розрахованого на дорослу аудиторію.І сьогодні ця постановка не втрачає своєї містичної чарівності і як і раніше подобається глядачеві. Фантазія дотепних акторських імпровізацій, буфонада, гротеск, невичерпний гумор – секрет сценічного довголіття «Чортового млина».
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр Ляльок. "Чортов млин" відбудеться 5 червня 2021, 18:00, субота в Харківський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+