Театр 19 "Счастливо"

8 лютого 2020, 19:00, субота
Ціна: від 130 грн
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
14+
Російською мовою

Про подію

Трагікомедія на 2-х діях "СЧАСТЛИВО"

ЩАСЛИВО

Трагікомедія на 2-х діях за мотивами п'єси Майкла Макківера в перекладі Павла Руднєва

Після восьмирічного відсутності в рідну домівку повертається молода людина. І не один - він привозить наречену. Знайомлячись з рідними нареченого, дівчина в шоці від дивних, екстравагантних, часом виглядають божевільними членів сім'ї Саттон: батька, матері, її сестри - і 97-річної бабусі, яка .... раніше вважалася померлою. Калейдоскоп і чехарда сміховинно смішних ситуацій і положень поступово відкривають таємниці, які вміло і дбайливо приховує кумедна сімейка. Автор п'єси присвятив її своїм батькам. Ніжністю і любов'ю до рідних наповнився і наш спектакль. Розділіть їх з нами. До зустрічі і ... .. щасливо!

Режисер - Ігор Ладенко

Сценографія та костюми - Олександр Абманов

Актори: Микола Михальченко (Айвері), Юлія Навроцька (Евелін), Сергій Лістунов / Юрій Ніколаєнко (Стенфорд), Юлія Єрмакова / Наталія Іванська (Естер), Дар'я Ямпільська (Джиліан), Богдан Синявський (Нана)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр 19 "Счастливо" відбудеться 8 лютого 2020, 19:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+