У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр 19. "(Най)легший спосіб кинути палити"

27 березня 2022, 19:00, неділя
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

«(НАЙ)ЛЕГШИЙ СПОСІБ КИНУТИ ПАЛИТИ»
сучасна комедія і не тільки на дві дії
 
П'єса одного з провідних сучасних російських драматургів Михайла Дурнєнкова, за якою поставлена ​​вистава, написана у 2009 році.
За підсумками міжнародного конкурсу сучасної драматургії "Діючі особи" ця п'єса визнана найкращим драматургічним твором 2010 року. Вистави за п'єсами Михайла Дурненкова успішно йдуть у МХАТі (Москва), Олександринському театрі (Санкт-Петербург), Королівському Шекспірівському театрі (Стратфорд-он-Ейвон, Великобританія).
 
Персонажі цієї вистави – звичайні люди зі зрозумілими та близькими проблемами та питаннями. Вони – наші сучасники. А може, просто вони – це ми?
 
У ролях:
 
Сергій Лістунов
Юлія Навроцька
Юрій Николаєнко
Дарія Ямпольська
Юлія Єрмакова
Данило Кузнецов
Богдан Синявський
Микола Михальченко
 
Режисер: Ігор Ладенко
Автор п’єси: Михайло Дурненков

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр 19. "(Най)легший спосіб кинути палити" відбудеться 27 березня 2022, 19:00, неділя в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.