Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр 19. "Наш Гамлет"

28 грудня 2020, 19:00, понеділок
У продажу залишилось 73 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 130 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 31 ЖОВТНЯ 2020 19:00 НА 28 ГРУДНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають

Що ми пам'ятаємо з Шекспіра? Нудні монологи на уроках літератури. Щось про драматурга-якого-не-було. Смутний образ "принца датського" (чи "данського"?). "Бути чи не бути".

Але Шекспіра не читають: дивись.

Дивись, який юний і прекрасний у божевіллі принц Гамлет, коли в його руках - доля родини, і це все на сцені. Який же моторошний Клавдій, і шкода Гертруду. І за що так Офелію. І хто такий Розенкранц, чи то Гільденстерн. І чому Шекспір не завжди такий захоплюючий, як коли його грають інакше: без запилених декорацій і нафталіну.

"Наш Гамлет" Театру 19 - 19 травня, на Великій сцені Будинку актора.

За Вільямом Шекспіром, звісно. Постановка Ігоря Ладенка.

Актори: Микола Михальченко (Гамлет), Олег Дідик (Клавдій), Наталій Іванська (Гертруда), Сергій Листунов (Полоній), Богдан Синявський (Лаерт), Максим Стерлик (Гораціо), Юлія Єрмакова (Офелія), Юрій Ніколаєнко (Розенкранц і Гільденстерн, Могильник, Придворний).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр 19. "Наш Гамлет" відбудеться 28 грудня 2020, 19:00, понеділок в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.