У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр 19. "Кароль"

30 березня 2022, 19:00, середа
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

«КАРОЛЬ»
абсурд на одну дію
 
На прийом до лікаря-окуліста приходять двоє: божевільний старий із рушницею та онук, що його супроводжує. Пацієнти виглядають досить безглуздо, і рушниця у діда - бутафорська. Старий одержимий ідеєю знищити якогось Кароля. Для цієї мети йому потрібні окуляри – щоб розпізнати ворога. Але Окулістові дуже швидко стає не до сміху.
 
"Всі можуть бути каролями!" - невдовзі закричить він. А як ти поведешься, якщо раптом у твої двері або в твій мозок постукають "Онук з Дідусем"?
 
Ця вистава для тих, хто любить театр абсурду, парадоксальний гумор. 
 
У ролях:
 
Богдан Синявський
Юрій Николаєнко
Микола Михальченко
 
Режисер: Ігор Ладенко
Автор п’єси: Славомір Мрожек

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр 19. "Кароль" відбудеться 30 березня 2022, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+