Tayanna

17 серпня 2019, 21:00, субота
Харків, Клуб "Arizona Beach Club"
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
18+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Повернення проводиться до 21 серпня 2019 року.

Ознайомитися з умовами повернення

Як літо дарує гарний настрій, так і Арізона дарує позитивні емоції, а разом з ними при покупці 2х квитків на будь-який концерт Арізони ти отримуєш квиток на концерт Tayanna
 
Ніжна, щира і безмежно чуттєва Tayanna виступить в Arizona Beach Club.
 
Приходьте, щоб почути неповторні композиції наживо!
 
Співачка, яка перемогла в номінації «Прорив року» за версією M1 Music Awards, сама пише тексти своїх пісень. Вони стають чистим втіленням власних переживань автора і тому викликають таке співпереживання у слухачів.
 
«Тримай мене» визнаний одним з кращих альбомів минулого року українською мовою. До нього увійшли пісні, записані у співпраці з Рожден Анусі, Русланом Квінтою та іншими.
 
Tayanna, вона ж - Тетяна Решетняк - знайшла всеукраїнську популярність завдяки успішному виступу на Національному відборі Євробачення 2017. Співачка вийшла у фінал конкурсу з композицією «I Love You», підкоривши величезну кількість глядачів і отримавши підтримку членів журі та журналістів. Зараз Tayanna активно гастролює і скоро вийде на харківську сцену, щоб відкрити вам свою душу. Приходьте, щоб розділити щирі почуття!