Спектакль "Тараканище"

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Детям до 5 лет бесплатно, для пятилетних нужен билет.

Спектакль "Тараканище" в Харькове

Театральная Мастерская Николая Рушковского, знаменитого талантливого педагога и режиссера, собрала вокруг себя  замечательных единомышленников.

Мы хотим познакомить юных театралов и их родителей с их чудесными работами.

Это сказка для детей и взрослых «Тараканище»

В темном-темном лесу веселой семьей живут необычные животные. Каждое утро они просыпаются с песнями и танцами, их жизнь сплошное "веселье" и кажется, ничто не может этого изменить. Но однажды ... в лесных чащах появляется кто-то ооочень страшный ... что будет теперь с нашей лесной семьей? Приходите и узнаете!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль "Тараканище" відбудеться 10 березня 2018, 16:00, субота в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+