Інформація щодо обмеження масових заходів!

Танець звуку і світла. Музика космічних барабанів

19 березня 2020, 19:00, четвер
Перенесення заходу
минула подія
Тривалість
01:00

Про подію

"Танець звуку і світла. Музика космічних барабанів"
Чарівні звуки живої музики Handpan! Важко описати ті почуття, які відчуваєш, коли чуєш ці звуки. Але це ще не все - вперше в Харківському планетарії, Ви зможете не тільки почути музику, а й побачити її! Візуальні проекції на куполі залу реагують на звуки. Вири величних галактик, краса туманностей і загадкові образи. І звичайно, ми отримаємо задоволення красою реалістичного зоряного неба, яке демонструє Апарат планетарій встановлений в центрі Зоряного залу.
 
Інструмент: Handpan (Omana) - перкусійні барабан з чарівним звучанням.
 
Грає В'ячеслав Харугван

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танець звуку і світла. Музика космічних барабанів відбудеться 19 березня 2020, 19:00, четвер в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+