У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Танець звуку і світла. Таємнича бандура

20 лютого 2022, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У рамках проекту "Танець музики та світла" у Харківському планетарії ми здійснимо подорож від стародавніх часів до сучасності, спостерігаючи за нродженням, розвитком та вдосконаленням бандури. На цьому шляху нас буде супроводжувати живе звучання бандури під акомпанемент акордеону. На куполі планетарію поряд з зірками ми побачимо дивовижні візуалізації, як повністю відчувають таємничу душу бандури, та дихають з нею в унісон.
 
Виконавці:
 
Анна Коновал (бандура).
Сергій Іларіонов (акордеон).
 
В оформленні афіші викристана художня робота Олега Шупляка "Повернення" з циклу "Український космос"з дозволу автора.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танець звуку і світла. Таємнича бандура відбудеться 20 лютого 2022, 19:00, неділя в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.