Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Дні франкофонії в Харкові. «SWAGGER»/«Розбещеність»

24 березня 2019, 18:30, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«SWAGGER»/«Розбещеність»  (субтитри: російські)
рік: 2016, тривалість: 85 хв.
жанр: документальний, Країна: Франція
Режисер: Олів'є Бабині
Синопсис:
Зустріч з одинадцятьма підлітками, що живуть в неблагополучних районах Франції. У фільмі показаний їx оригінальний і несподіваний погляд на світ, їх забавні і вражаючі роздуми.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дні франкофонії в Харкові. «SWAGGER»/«Розбещеність» відбудеться 24 березня 2019, 18:30, неділя в Планета Кіно. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+