Святковий концерт до Дня Матері

13 травня 2017, 18:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зірки допомагають бездомним дітям: Ми не можемо додати днів до їхнього життя, але можемо додати життя до їхніх днів.


13 травня 2017 року о 18:00 у ККЗ «Україна» відбудеться “Святковий концерт до Дня матері” за участю народних артистів України та заслужених діячів культури і мистецтв. Захід присвячений Всесвітньому Дню Матері.


Учасники концерту – Ольга Сумська, народна артистка України, Віталій Борисюк, заслужений артист України, Людмила Кудріч, заслужена артистка України, співак та композитор, людина-свято Олександр Кварта, а також Хафіз Дарбарі, заслужений артист України,  Олеся Гаврилович, Циганський театр Володимира Карафетова, дитяча вокальна група “KINDERMIX”, народний дитячо-юнацький театр “Діти майбутнього”.
Усі кошти, від продажу квитків святкового заходу, будуть перераховані у «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» м. Харкова.
 Вхід матерям-героїням та ветеранам ВОВ вільний, за наявності документа.
Благодійний концерт відбудеться під патронатом Харківського міського голови та за підтримки Департаменту праці та соціальної політики і Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Святковий концерт до Дня Матері відбудеться 13 травня 2017, 18:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+