Свинка Пеппа - Дідоморозний настрій

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Бебі-театр» для самих маленьких глядачів (1-4 роки)
 
Ви все ще думаєте, що театр тільки для дорослих? Не вірите, що ваш малюк-непосида зможе витримати театральну виставу?
 
Але невже новорічні свята тільки для дорослих? Адже для багатьох малюків це перше знайомство з новорічною казкою, перші яскраві спогади про новорічну ялинку, сніжинки, яскравих новорічних вогнях і подарунках, теплих обіймах мами і тата в святковий день.
 
Ми ризикнемо заволодіти увагою найменших глядачів і подарувати їм їх першу новорічну казку! Нова програма для самих маленьких «Свинка Пеппа - Дедморозний настрій». Яка вона, перша зустріч з Дідом Морозом? І як свинці Пеппі і друзям не заснути, щоб не пропустити новий рік? Разом з героями улюбленого мультфільму малюки вирушать в незабутню новорічну подорож!
 
Тривалість вистави: 45 хвилин, вистава складається з двох частин - уявлення і інтерактивній ігровій програми. Після закінчення вистави - фотосесія з героями на красивому новорічному тлі.
 
Вартість квитка: 200 грн. На дитину з батьком, 250 грн. - 2 дитини з одним із батьків або 2 батька з однією дитиною.
 
Під час вистави діти мають доступ на сценічний майданчик і тому повинні мати змінне взуття або теплі шкарпетки. Якщо батьки хочуть знаходиться з дітьми на майданчику, то також необхідно взяти змінне взуття або шкарпетки.
 
Кількість місць в залі обмежена, для того, щоб артисти змогли контактувати з кожною дитиною.
 
До зустрічі з новорічними враженнями!
http://www.noviyrik.kh.ua/
 
  
  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Свинка Пеппа - Дідоморозний настрій відбудеться 4 січня 2020, 11:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+