Побачення з класикою

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У неділю 14 квітня! Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» запрошує всіх на романтичне побачення з класикою. У концертній програмі, яка так і називається «Побачення з класикою» в малому залі Харківського театру опери та балету прозвучать видатні твори композиторів-романтиків - Франца Шуберта і Вольфганга Амадея Моцарта, а також українського композитора, диригента і педагога Рейнгольда Глієра.
 Увертюра Франца Шуберта «В Італійському стилі» ре мажор вперше прозвучала в 1818 році. Вона написана під враженнями від популярної в ті роки оперної музики італійського композитора Россіні. Ось уже понад 200 років, цей твір, не втрачаючи свою актуальність, виповнюється на провідних світових сценах. Cвой концерт для скрипки з оркестром соль мінор, видатний український композитор Раймонд Глієр не встиг завершити. Це зробив інший відомий український композитор - Борис Лятошинський. Не знайшовши серед ескізів нічого, що, з його точки зору, могло б послужити основою для написання другої і третьої частини Концерту, він завершив його як одночастное твір у формі сонатного алегро, при цьому зберігши весь тематичний матеріал Глієра, стиль і характер його музики. Вперше твір прозвучав в 1959 році, через три роки після смерті автора. Симфонія № 40 захоплює з перших звуків. Вона займає особливе місце в творчості композитора. Внутрішній зміст її багато, складно і широко розвинене. Ця музика зачіпає найглибші людські почуття.

ПРОГРАМА:

І відділення:
Франц Шуберт. Увертюра «В італійському стилі» ре мажор.
Рейнгольд Глієр. Концертне алегро для скрипки з оркестром соль мінор.
 
ІІ відділення:
Вольфганг Амадей Моцарт. Симфонія №40 соль мінор.
Соліст - Михайло ЗАХАРОВ (скрипка). Михайло народився в Харкові. У віці 6 років почав займатися грою на скрипці. З 2005 року живе в Австрії. З відзнакою закінчив Університет музики і театрального мистецтва в м Грац (клас проф. Бориса Кушніра). Виступав з концертами в Австрії, Польщі, Україні, Вірменії, Німеччини, Швейцарії. Лауреат міжнародних конкурсів. Як камерний музикант працював разом з такими всесвітньо відомими виконавцями, як Борис Кушнір Юліан Рахлін, Микола Цнайдер, Нобукі Імаі, Олексій Ігудесман, Міхаела Мартін, Міклош Переньї, Жерар Коссе та ін.
За диригентським пультом - Віталій ПРОТАСОВ, диригент Національної філармонії України, відомий роботі з симфонічними оркестрами України, Польщі, Німеччини, Японії, Китаю.
Музика - одне з найдивовижніших чудес, створених людиною. А як, якщо не дивом, можна назвати симфонію, в якій сто різних інструментів поєднують свої несхожі голоси в таке цілісне і струнке звучання, немов це співає один інструмент. Завітайте концерт Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський». Доторкніться до цього дивовижного чуда - ім'я якому музика.
 
Чекаємо Вас 14 квітня в малому залі ХНАТОБ (Театрально-концертний центр)!
За адресою вул. Сумська, 25.
Початок о 19:00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Побачення з класикою відбудеться 14 квітня 2019, 19:00, неділя в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+