СВАТ МИМОВОЛІ (опера)

6 листопада, 18:30, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Українською мовою

Про подію

«Сват мимоволі» (укр. Яз)

Нова прем'єра Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка - іскрометна комічна опера видатного харківського композитора, справжнього класика української музики Віталія Губаренка «Сват мимоволі», написаної на сюжет п'єси Григорія Квітки-Основ'яненка «Шельменко-деншік». Автором лібрето оперного спектаклю стала Марина Черкашина, дружина і муза В. Губаренко, також харків'янка, а нині професор Національної музичної академії України. До речі, перше втілення цієї опери на харківській сцені успішно відбулося ще за життя композитора в 1985 році і був розрахований на індивідуальність виконавця головної ролі - соліста нашої опери, видатного українського співака Миколи Коваля.

В опері «Шельменко-деншік» гумором пронизана вся: хитросплетіння сюжету, діалоги персонажів, які відбуваються на «гримучої» суміші українського, російського та французького мов, а також музика - написана свіжим сучасною мовою, яка використовує численні відсилання до традиційних пісень і романсів, і навіть висміює сформовані оперні штампи. Ставити на харківській сцені історію, дія якої відбувається на Слобожанщині, написану трьома видатними харків'янами Григорієм Квіткою-Основ'яненко, Віталієм Губаренко та Мариною Черкашиной -Губаренко буде команда молодих і енергійних харківських постановників, вже зарекомендували себе в яскравих творчих проектах.

Режисером - постановником виступить Анна Лісова, людина з унікальною творчою біографією: вона випускниця Харківського національного медичного університету, кандидат медичних наук, магістр педагогіки Вищої школи УІПА, випускниця Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського, магістр Міланського університету Бокконі. А. Лісова проходила стажування в театрі La Scala (Мілан), після чого повернулася до рідного Харкова, де працює викладачем кафедри оперної підготовки Харківського національного університету мистецтв і є помічником головного режисера ХНАТОБ. Вона автор спільного україно-італійського проекту «Binge Drinking».

Диригент постановник - лауреат міжнародних конкурсів Сергій Горкуша. Випускник Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського (клас проф. А. Калабухін), він удосконалював свою майстерність в Італії під керівництвом маестро Луїджі Гаджеро. Учасник численних міжнародних фестивалів і майстер-класів. Як диригент-постановник виступив в проектах «Ніч в опері» (2017, ХНАТОБ) і в музичній комедії «Шерлок одружився!» (Режисер - А. Дугинов). С. Горкуша реалізував ряд концептуальних камерних і симфонічних програм, зокрема в галузі сучасної академічної музики, деякі з них в тісній співпраці з американським композитором Р. Кемероном-Вульфом.

 

Сценографом і автором костюмів вистави виступить досвідчений художник і дизайнер Алія Байтенова. У випускниці Харківського художнього ліцею та Харківської державної академії дизайну і мистецтв в портфоліо шістнадцять реалізованих постановок і три вистави в роботі (на сценах театрів Харкова, Сум, Миколаєва, Чернігова та столиці України).

Вистава буде цікавий всім - любителям дотепних комедій і цінителям сучасної академічної музики, глядачам, які бажають поринути в атмосферу XIX століття і шанувальникам свіжих постановочних рішень. Адже, незважаючи на уявну простоту сюжету, поміщеного в рамки позаминулого століття, актуальним він залишається до сих пір, а в багатьох персонажах «Свата мимоволі» цілком можна дізнатися себе або своїх знайомих.

Тривалість: 2 години

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

СВАТ МИМОВОЛІ (опера) відбудеться 6 листопада, 18:30, вівторок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+