Інформація щодо обмеження масових заходів!

#СиСиКе4 Супердискотека 90-2000х Voloshin, Slava, Fred, LaviVlad

7 грудня 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
18+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

6 грудня у клубі Radmir диско-рейв група # СіСіКе4СУПЕРДІСКОТЕКА 90-2000хVoloshin, Slava, Fred, LaviVlad
 
Музика 90-х - початку 2000х років залишилася в серцях людей назавжди! Вона якась особлива, має магічну силу і воскрешає тільки хороші спогади. Супердискотека "# СіСіКе4" - це справжній танцювальний марафон з музики 90х - 2000х !!! Всі ваші улюблені хіти за одну вечірку !!!
 
Open Door 22: 00
Face & Dress Code

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

#СиСиКе4 Супердискотека 90-2000х Voloshin, Slava, Fred, LaviVlad відбудеться 7 грудня 2019, 22:00, субота в Radmir Main Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+