Інформація щодо обмеження масових заходів!

Супердискотека 90-2000-х

14 вересня 2019, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
18+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

14 вересня в клубі Radmir "Супердискотека 90-2000-х"!
⭐️ Спеціальні гості - резиденти проекту # СіСіКе4 - DJ VOLOSHIN / MC Mayskiy / FRED / LaviVlad! Улюблені хіти повернулися разом з їх посланцями! Вони приїдуть нагадати Вам те, що вже давно було забуто!
✅Цена квитків - від 80 грн! (Перші акційні квитки)
 
➡️ Ви поринете в справжню атмосферу якісних ритмів від 90-х і до сьогодні!
➡️ Музична ностальгія, тематична анімація, яскраві і позитивні емоції - все це чекає Тебе в суботу 14 вересня в клубі Radmir! ⠀ ⠀
ðŸ'ƒ Open Door: 22.00 ⠀
â ° Face & Dress Code.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Супердискотека 90-2000-х відбудеться 14 вересня 2019, 22:00, субота в Radmir Main Place. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+