У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Суаре

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

2 квітня, у п’ятницю, відбудеться вечір камерної музики у виконанні артистів оркестру МАСО “Слобожанський” з циклу концертів “СУАРЕ”.
 
Камерна музика - дуети, квартети, септети, секстети, октети, нонети, тріо ... На відміну від симфонічної музики, камерну грають невеликі колективи музикантів, при цьому кожна партія виконується одним інструментом або голосом. В давнину камерна музика звучала в невеликих залах, а при дворах монархів навіть існували посади камер-музикантів. Часи змінилися, а камерна музика продовжує жити і користуватися популярністю. Адже вона з вражаючою точністю може передавати почуття та емоції. Вона лірична і надзвичайно емоційна. Образи камерної музики передбачають невимушену, легку атмосферу, так як слухачі і виконавці знаходяться поряд один з одним. А камерна обстановка дає можливість музикантам краще відчувати настрій публіки, грати для конкретних людей та спілкуватися з ними через музичне мистецтво.
 
В рамках концерту прозвучать твори таких композиторів, як: В. Моцарт, Р. Шуман, Н. Капустін,  Й. Відман.
 
Чекаємо на вас 2 квітня о 18:30 у Будинку Алчевських за адресою: вул Жон Мироносиць, 13.
 
Всі квитки по 100 грн.
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинним вимогам, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Суаре відбудеться 2 квітня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+