Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вечір камерної музики "Суаре"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Суаре запрошує на оперу!
 
Так-так, не дивуйтесь. На черговому вечорі камерної музики циклу «Суаре» звучатиме опера!
 
Оркестру вдалося «дістати» партитури перекладення опери «Викрадення із Сералю» В. Моцарта для духового октету. 
 
Тому на глядачів чекає дуже незвичний досвід камерної оперної музики. 
 
Моцарт писав «Викрадення із сералю» в один із найщасливіших періодів свого життя. Йому ледь виповнилося двадцять шість років, він був до нестями закоханий у Констанцію Вебер. До того ж його наречену звали так само, як героїню цієї історії. Тому і опера вийшла легка і світла. 
 
По суті, це не стільки опера, скільки те, що жителі тодішньої Відня називали зингшпіль, тобто весела п'єса з музикою, або ж опера з діалогами замість речитативів. Деякі спеціалісти вважають зингшпиль пращуром водевілю та мюзиклу.  
 
У другому відділенні на вас також чекає Моцарт.  Квартет для флейти ре-мажор. Історики говорять, що цей твір Моцарт писав на замовлення і без великого задоволення. Однак квартет вийшов дуже гарний. Особливою чарівністю відзначається сумна друга частина з задушевним соло флейти.
 
Нагадаємо, що в цьому році ми започаткували цикл вечорів камерної музики, які проходять раз на місяць під назвою Суаре ( Soirée в перекладі з фр. званий вечір). Культура таких закритих вечорів для обмеженого кола вдвідувачів, була популярна в Європі у XVIII-XIX ст. 
 
Звісно ж тон такого вечора задавала музика. Безліч шедеврів класичної музики з'явилися саме завдяки суаре у знатних осіб Європи. Аристократи готові були віддавати величезні суми за нові твори великих композиторів, написані спеціально для таких вечорів. Часто запрошували самих авторів для прем'єри.
 
Чимало відомих шедеврів Чайковського, Моцарта, Бетховена, Шуберта та інших вперше прозвучали в затишній камерній атмосфері суаре.
 
МАСО «Слобожанський» запрошує вас приєднатися до вишуканої культури суаре і насолодитися камерною музикою, призначеної для справжніх поціновувачів тонкого звучання невеликих концертних складів.
 
21 березня о 19.00 Будинок Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13)
ЗВУК ЖИВИЙ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вечір камерної музики "Суаре" відбудеться 21 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.