У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

STORIES & PIANO / Вася Байдак и Ингрет Костенко

26 травня 2021, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

STORIES & PIANO
Вася Байдак і Інгрет Костенко
 
Мелодії сплітаються з історіями, перетворюючись в емоції. Деякі вам доведеться пережити ще раз, деякі, можливо, ви відчуєте вперше. Звуки фортепіано підхоплять вас під руки і проведуть переживаннями, моментами, помилками, поки ви будете сміятися, відволікаючись на роздуми.
 
26 травня на сцені Promodo Hub історії Василя Байдака переплітуться з мелодіями фортепіано у викронанні Інгрет Костенко.
 
Василь Байдак — стендап-комік, автор і актор Інародного театру абсурду Воробушек, переможець того-сього-п'ятого-десятого. Автор і виконавець інтернет-персонажа Бубудук і запаморочливих танців. Учасник Ліги сміху і смішних кімнат в клабхаусі.
 
Інгрет Костенко — авторка і виконавиця чарівної музики і космічних пісень. Окрема планета у всесвіті української нью-вейв сцени. Фіналістка шоу "Голос країни -7" і просто русалка.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

STORIES & PIANO / Вася Байдак и Ингрет Костенко відбудеться 26 травня 2021, 19:00, середа в Promodo Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.