У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Stoned Jesus

17 березня 2022, 20:00, четвер

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 19 БЕРЕЗНЯ 2022 20:00 НА 17 БЕРЕЗНЯ 2022 20:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
 
Stoned Jesus їдуть у свiй перший тур Україною з 2018го року! На цих концертах прогстонер-трiо зiграє наживо свою культову платівку "Seven Thunders Roar" вiд початку до кiнця на честь її десятиріччя. Так, це той самий альбом, композiцiя з якого продовжує набирати мiльйони прослуховувань на ютубi - мова йде про вже легендарну "I'm the
Mountain". Але не обiйдеться i без сюрпризiв в сетлистi, адже новий альбом Stoned Jesus не за горами!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Stoned Jesus відбудеться 17 березня 2022, 20:00, четвер в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+