Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

СТАРОМУ ЦИРКУ 110 лет!

18 червня 2016, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

СТАРОМУ ЦИРКУ 110 лет!
Поздравляет Молодой цирк Украины – детско-юношеская цирковая студия «Старый цирк» и ее друзья!
Детское цирковое представление «Merci, Henry!»
 
В программе: воздушные гимнасты, силовые акробаты, эквилибристы, акробаты, жонглеры, и много необычных сюрпризов от друзей цирка!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

СТАРОМУ ЦИРКУ 110 лет! відбудеться 18 червня 2016, 16:00, субота в Старий цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+