У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Stand Up Place. Stand Up для пані

9 березня 2019, 20:00, субота
Перенесення майданчика
минула подія

Новий майданчик

Про подію

Дорогі дівчата, ви вже встигнете натішитися вашим подарункам до 8 Березня і прекрасним квітам. Stand Up Place теж вирішило за своїм привітати вас з цим чудовим днем. І з цього пропонуємо вам приїхати до нас на захід і насолодитися комедій у виконанні:
 
Олександра Селіна
Володимира Степаненка
Свати Немонежіной
і Каті Жулинській
 
Буде весело, а головне цікаво.
 
Нова локація - Castle bar плюс хороші коміки, так само чудово проведений час.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Stand Up Place. Stand Up для пані відбудеться 9 березня 2019, 20:00, субота в Castle bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+