У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Stand Up на виліт

20 вересня 2019, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Представляємо вам новий формат Стендап концерту - "Stand Up на виліт". Ця битва стендап коміків в спробі з'ясувати хто ж з них виявиться смішніше тут і зараз. Це справжня бійка, яка буде проходити в кілька раундів: крім самого, його величності, стендапа, комікам потрібно буде з'ясувати хто з них крутіше в імпровізації і в ще одному раунді сюрприз, який ви дізнаєтеся на самому заході. Затишний караоке-зал клубу "Галактика", має в своєму розпорядженні до сприйняття гумору і гарного настрою. Якщо ви думаєте куди сходити до Харкова в п'ятницю, 20 вересня у 20-00, "Stand Up на виліт" це те що вам потрібно! Цим боєм ми відкриваємо сезон смішних заходів в Галактиці. До речі після концерту у вас є можливість залишитися в караоке і продовжити вечір співом улюблених пісень або переміститися в клуб

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Stand Up на виліт відбудеться 20 вересня 2019, 20:00, п’ятниця в Galaktika Club (караоке зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.