У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Stand Up концерт Макса Вишинського "Я за вами стежу"

11 грудня 2019, 20:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Всі ми живемо за правилами і нормам, щоб сподобатися батькові нареченої, вразити шефа і щоб перша вчителька з гордістю говорила "Я його вчила".
 
Але коли нас ніхто не бачить, ми інші, ми справжні.
 
Педанти - замітають сміття під килим, скромняги - танцюють перед дзеркалом, а адекватні люди - репетирують відповіді на уявне інтерв'ю з собою.
Звідки я це знаю? Просто я за вами стежу.
 
"Я за вами стежу " - нова програма від київського стендап-коміка Макса Вишинського.
Цей концерт-справжнє іронічне викриття природи людської поведінки.
 
Півтори години комедії про нас справжніх, нас справжніх, нас трохи дивних.
 
"Хтось буде зі мною не згоден, хтось скаже:« що ти несеш? ", Хтось штовхне свого чоловіка в бік і скаже " О, це про тебе! ", А хтось просто від душі посміється ... Звідки я це знаю? Просто я за вами стежу ", - запевняє комік.
 
Приходь-дізнайся себе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Stand Up концерт Макса Вишинського "Я за вами стежу" відбудеться 11 грудня 2019, 20:00, середа в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+